سفارش استخراج یا نوشتن مقاله از روی پایان نامه:

سفارش نوشتن مقاله کنفرانس تدوین یک پایان نامه و استخراج مقاله از پایان نامه (استخراج مقاله از پایان نامه کارشناسی ارشد- استخراج مقاله از پایان نامه دکتری) یکی از اصلی ترین تجربه پژوهشی هر دانشجوی تحصیلات تکمیلی به شمار می رود. چرا که با صرف وقت و دقت نظر بسیار به دنبال حل مسئله پژوهشی خود بوده و در نهایت طی یک جلسه ای از انجام آن در محضر اساتید داور و راهنما یا مشاور دفاع می کنیم. طی این فرآیند اگر به شکل مناسبی صورت گرفته باشد حتماً انگیزه انتشار یافته های پایان نامه را در قالب یک مقاله (علمی پژوهشی، ISC، ISI و یا SCOPUS و PUBMED) زنده خواهد کرد. چرا که مطلع کردن جامعه پژوهشی از یافته های یک پایان نامه در سطح ملی و بین المللی تنها از طریق انتشار مقاله استخراج شده از پایان نامه امکان پذیر خواهد بود. علاوه براین چاپ مقاله برگرفته از پایان نامه امکان استفاده دیگران از نتایج پژوهشی و افزودن به غنای جامعه علمی هرچند به میزان اندک را تحقق خواهد داد. در نهایت این کار رزومه شما را برای ورود به دوره های تحصیلی بعدی یا ورود به شغل مورد نظر را تقویت خواهد کرد. در همیارپروژه سعی شده است که راهکارهایی را به شما دانشجویان و پژوهشگران عزیز جهت اقدام به استخراج مقاله از پایان نامه ارشد یا استخراج مقاله از پایان نامه دکتری، چاپ مقاله از پایان نامه، پذیرش مقاله از پایان نامه پیشنهاد کنیم تا بتوانیم در انتشار یافته های علمی شما سهمی اندک داشته باشیم. نوشتن مقاله کنفرانس برای شما

نتیجه تصویری برای مقاله نویسی

 

 

سفارش نوشتن مقاله در رشته و موضوع موردنظر شما :

جهت نوشتن مقاله در سطوح داخلی یا خارجی برای دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های مختلف ،میتوانید روی کارشناسان همیارپروژه حساب کنید.کار شما توسط بهترین دانشجویان و فارغ التحصلان دانشگاهی و بصورت تضمینی انجام خواهد شد.تا کنون صدها مقاله پدیرفته شده در بهترین ژورنال ها و کنفرانس های بین المللی توسط ما انجام شده است و آمادگی انجام هرنوع مقاله با هرموضوعی را می توانید در تیم ما جستجو کنید.خدماتی که همیارپروژه در حوزه نوشتن مقاله میتواند برایتان انجام دهد:

 • خدمات مشاوره نگارش مقاله ISI و اکسپت و چاپ
 • مشاوره در انجام و نگارش انواع مقالات فارسی، علمی پژوهشی و ISI
 • انتخاب موضوع مقاله
 • انتخاب نوع مقاله مروری، پژوهشی، ترویجی
 • استخراج منابع
 • تدوین مقاله
 • ترجمه مقاله
 • آماده سازی مقاله
 • سابمیت و اخذ پذیرش از مجلات ISI ایمپکت دار مورد تائید وزارت علوم
 • قیمت توافقی
 • سفارش چاپ مقاله علمی پژوهشی
 • پذیرش تضمینی مقاله علمی پژوهشی

به‌طورکلی می‌توان گفت در کشورهای توسعه‌یافته، در مقایسه با کشورهای جهان سوم، به دلایل مختلفی انجام تحقیقِ درست و اصولی بسیار سهل و ممکن است. مثلاً در رشته‌های مدیریت، مالی و حسابداری، به دلیل، قوانین موجود در خصوص نهادها و شرکت‌ها، شفاف‌سازی به‌طور کامل انجام می‌شود و محققان اغلب مشکل چندانی در خصوص جمع‌آوری داده‌ها ندارند و به همین سبب ضرورتی برای داده سازی وجود ندارد. بیشتر مؤسسات، شرکت‌ها و دانشگاه‌ها با دانشجویان و محققان همکاری‌های لازم را به عمل آورده و ملزومات تحقیق را برای آن‌ها فراهم می‌کنند. زیرا همه‌ی آن‌ها کاملاً به این موضوع اشراف دارند که نتایج تحقیق می‌تواند تمام بخش‌های جامعه را بهره‌مند سازد. و نیز می‌تواند از هزینه‌هایی که به سبب حل نشدن مشکل ایجاد می‌شود بکاهد. هزینه نوشتن مقاله کنفرانس و قیمت نوشتن مقاله کنفرانس چیست؟

با قاطعیت می‌توان گفت تمام پیشرفت‌های علمی در رشته‌های مختلف مدیون همین تحقیقات و پژوهش‌های آکادمیک است. و اساساً یکی از دلایل پیشرفت روزافزون کشورهای توسعه‌یافته اهمیت دادن به نخبگان و محققان و دلایل پسرفت کشورهای جهان سوم، بی‌اهمیتی به موضوع تحقیق و پژوهش است. اساساً در کشورهای جهان سوم اگر محققی بخواهد کار تحقیقی را شروع کند دچار مشکلات عدیده‌ای می‌شود که جمع‌آوری داده یکی از آن‌هاست. به‌ویژه داده‌های مالی که تحلیل آن‌ها می‌تواند نقش بسزایی در اقتصاد داشته باشد. همچنین در رشته‌های آزمایشگاهی هزینه‌های آزمایش و جمع‌آوری نمونه‌ها بسیار بالا بوده و در برخی موارد تنها بعضی از سازمان‌ها ابزار لازم برای این پژوهش‌ها رادارند که شاید به صلاحدید خودشان این ابزار را در اختیار محقق قرار ندهند.

مسیر تحقیق و پژوهش در کشورهای جهان سوم بسیار صعب‌العبور‌می باشد، از سوی دیگر برای پیشرفت و رسیدن به برخی از اهداف علمی، داشتن یک کار پژوهشی که در یک ژورنال معتبر چاپ‌شده باشد مزیت بزرگی محسوب می‌شود و گاهی اوقات جزء ملزومات کار است. همین امر افراد را وادار می‌کند که به سمت انجام تحقیق بروند اما در همان ابتدای کار به‌دشواری های موجود پی برده و ناامید می‌شوند.

به‌تبع همین مسئله افراد و مؤسساتی سر برمیاورند تا این افراد را برای رسیدن به اهدافشان یاری نمایند. محققان به این مؤسسات سفارش نوشتن مقاله را می‌دهند و مابقی کار را به دست آن‌ها می‌سپارند. این کار کاملاً غیرقانونی است. اما فارغ از مباحث اخلاقی و یا قانونی این کار، می‌توانیم چنین برداشت کنیم که تناقض موجود بین “اهمیت ندادن به مسئله تحقیق و شخص محقق” و از سوی دیگر “قرار دادن امتیازاتی برای چاپ مقالات علمی در مراحل مختلف تحصیلی و شغلی”، دانشجویان و فارغ‌التحصیلان را به سمت برون‌سپاری کار تحقیقاتی می‌کشاند. کاری که لزوماً باید توسط خود محقق صورت گیرد.